czwartek, 22 listopada 2018

11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

zapraszamy pod wiatę w ogrodzie biblioteki miejskiej na godz. 16 w razie niepogody - do sali

w programie:

Za noc, za dzień — wstanie świt: kronika niepodległości

gitara, śpiew Andrzej Radajewski: lęborczanin, polonista i hungarysta, wieloletni dziennikarz radiowy i prasowy, gitarzysta i wokalista, ceniący naturalne akustyczne granie. Współorganizator i konferansjer „Muzykaliów Lęborskich” będących przeglądem lokalnych zespołów i solistów; ma na swoim koncie wiele muzycznych występów m.in. udział w „Koncercie pamięci Jacka Kaczmarskiego” w Lęborku w 2005 roku oraz wspólny występ z węgierską grupą rockową Omega w Dolinie Charlotty w 2010 roku; w styczniu br. zajął 2. miejsce w VI Pomorskim Festiwalu Piosenki Zimowej w Lęborku; śpiewa głównie covery w swoich interpretacjach, ale także kompozycje autorskie.

• wspólne śpiewanie popularnych pieśni legionowych
  • ognisko i bigos dla wzmocnienia ducha

CZUJ DUCH!