wtorek, 11 grudnia 2018

Koncert Kamińskiego

W dniu 2 września o godzinie 18:00 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się koncert Tomka Kamińskiego. Wstęp wolny.

Tomek zaśpiewa swoje autorskie pieśni i zagra na skrzypcach w towarzystwie znakomitych muzyków jazzowych: Piotra Olszewskiego - gitary, Grzegorza Nadolnego - bas i Piotra Biskupskiego - perkusja.

Tomek Kamiński jest jednym z niewielu w Polsce przedstawicieli stylu muzycznego określanego jako PIOSENKA AUTORSKA. Styl ten tworzą artyści, którzy są autorami tekstów, komponują muzykę i sami wykonują swoje pieśni. Wraz z zespołem złożonym ze znakomitych muzyków jazzowych, Tomek gra bardzo wiele koncertów.

Więcej informacji o Tomaszu Kamińskim na jego stronie www.kaminski.net.pl