środa, 14 listopada 2018

NIEDŹWIEDŹ MORSKI w Łebie

gra miejska 1 maja
sztabem dowodzi Krzysztof Petek KOMANDOS

Nadciąga Niedźwiedź Morski. Zimna, gniewna fala, obojętna na ludzkie tragedie i szlochy. Lancet katastrofy przecina nić codziennych trosk, by zadać fundamentalne pytania: czy potrafisz przetrwać? stawisz czoło żywiołom?Spróbuj, naucz się, zdobądź informacje, które ratują życie.Już 1 maja możesz pokonać Niedźwiedzia Morskiego, odnajdując przy tym skarb, jaki natura wypłaca ofiarom wielkiej fali: potężną kolekcję bursztynów, mieniących się iskrami słońca zaklętego w uśpionej żywicy.Zagadki przeszłości, gra wywiadów, podwójni agenci i wyścig z czasem - to wszystko czeka Cię z początkiem maja w Łebie. Gra miejska. Dla Ciebie.
Niedźwiedź Morski nadchodzi. Stawisz mu czoła?

Początek: godz. 10Miejsce spotkania uczestników: biblioteka Łeba ul. 11 Listopada 5a
Uczestnicy: grupy operacyjne 3-6 osób.
Zapraszamy łebian i turystów, młodzież i dorosłych, rodziny z dziećmi.
Zakończenie: godz. 16

ZAPRASZAMY!!!