czwartek, 22 listopada 2018

Wystawa autorska Teresy Beczyczko

Teresa Beczyczko o sobie:

Jestem absolwentką Liceum Plastycznego w Gdyni Orłowie, ukończyłam szkołę o profilu graficznym. Moim przedmiotem kierunkowym była reklama wizualna. Oprócz malowania, zajmuję się wykonywanie plakatów, ulotek, systemów identyfikacji firmowej itp.

Od dzieciństwa lubiłam, uczestniczyć w zajęciach plastycznych, w przedszkolu i dalej w szkole. W gimnazjum brałam udziały w konkursach artystycznych oraz uczęszczałam na dodatkowe zajęcia z rysunku i malarstwa. Postanowiłam rozwijać moją pasję w Liceum Plastycznym.

Przez cztery lata rozwijałam się twórczo na zajęciach rysunku, malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania czy fotografii artystycznej. Mimo wielu zajęć staram się rozwijać moją pasję również poza szkołą. W moich pracach malarskich widoczny jest wpływ impresjonistów i przeważa głównie lekka i przyjemna tematyka; czasami eksperymentuję z mieszaniem technik czy narzędzi używanych do pracy. Na kwietniowej wystawie w galerii bibliotecznej zapraszam do oglądania ok. 30 obrazów, zarówno z zajęć szkolnych, jak i tych malowanych w wolnym czasie. Jest to wystawa podsumowująca czteroletni okres mojej twórczości. 

Godziny otwarcia

poniedziałek 8 -18
wtorek 8 -18
środa 8 -18
czwartek 8 -18
piątek 8 -18

Kontakt

siedziba:
ul. 11 Listopada 5a [mapa]
84-360 Łeba
tel. +48 59 866 17 23
kom. +48 690 623 193
NIP: 8411338650
Napisz do nas e-mail

UWAGA

W związku z termomodernizacją budynku przy ul. 11 listopada 5a  biblioteka miejska  została przeniesiona na czas remontu  do budynku szkoły podstawowej przy ulicy Tysiąclecia 11 (wejście za placem zabaw).
Z przyczyn lokalowych i technicznych nie ma możliwości korzystania z czytelni oraz dostępu do internetu.

 

 

Ochrona danych osobowych

Funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Łebie pełni Pani Anna Cykman.
Kontakt e-mail: anka.cykman@gmail.com

Przetwarzanie danych osobowych

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO). więcej

 

Polub nas na Facebook'u Muzyka Kontakt Kontakt Kontakt