poniedziałek, 10 grudnia 2018

Koncert Mighty Howard & The Motivators

Mighty Howard & The Motivators

Mam przyjemność przedstawić Państwu międzynarodową grupę muzyczną Mighty Howard & The Motivators, grającą reggae z elementami jazz, soul, funky i hip hop.

Zespół ma swoją siedzibę w Hamburgu. Założony został rok temu przez multiinstrumentalistę, kompozytora i autora tekstów Howarda Booker Bridges (USA) oraz basistę i realizatora dźwięku Hugo Ernesto Nunez Soto (Chile).

Gra w następującym składzie:
Liderem jest Howard (pseudo artystyczne Mighty Howard), ciemnoskóry Amerykanin z Colorado, od 10 lat przebywający w Europie, z czego ostanie sześć w Niemczech. Poprzednio koncertował i mieszkal w Irlandii, Holandii, Anglii i Szkocji. Nieustannie pracuje muzycznie. Przed dwoma laty wydał nagraną w studio w Berlinie płytę "Jah Soldier", którą będzie można kupić w Łebie przy okazji koncertu.
Hugo Ernesto Nunez Soto, urodzony w Santiago de Chile, basista i realizator dźwięku.
Nate Akil Hartel Holder, urodzony w Anglii, ciemnoskóry organista i saksofonista.
Thomas James Albrecht, urodzony w Niemczech, gitarzysta.
Leonardo Pereira Barbosa, urodzony w Brazylii (człowiek z Rio), perkusista.
Jagueline Schumacher, w połowie Filipinka, a w polowie Niemka, urodziwa wokalistka.
Anna Zeta Żołyniak, jedyna Polka, wokalistka.
Marian Kedziora manager zespołu