środa, 14 listopada 2018

na koncercie w Łebie
15 sierpnia godz. 21
Kapitanat Portu Łeba ul. Kościuszki 1

15 sierpnia zapraszamy na koncert "Zaczarowane Miasto". W programie: godz. 20 - msza św. odpustowa, godz. 21 - gawęda Ernesta Brylla, godz. 21.15 - koncert Sławomira Łosowskiego.

SŁAWOMIR ŁOSOWSKI - mistrz elektronicznych brzmień i legendarny lider zespołu KOMBI (nie mylić z Kombii), autor hitów Słodkiego miłego życia i Przytul mnie, przebojowych instrumentali Taniec w słońcu, Wspomnienia z pleneru i Bez ograniczeń energii zagra 15 sierpnia na koncercie w Łebie swoją najnowszą piosenkę - Pekin - digital sound.

Łosowski powrócił kilka lat temu do muzyki z nowym, kolejnym - po Akcentach i Kombi - projektem muzycznym, firmowanym tym razem własnym nazwiskiem. Gra energetyczne koncerty "Zaczarowane Miasto", na które składają się największe hity artysty w oryginalnym wykonaniu i prawdziwym brzmieniu Kombi oraz utwory najnowsze, zaskakujące świeżością i niepowtarzalnością brzmienia.

Piosenka "Pekin - digital sound" ukazała się właśnie na singlu pilotującym nową płytę Łosowskiego, która ukaże się jesienią, a łebskie wykonanie "Pekinu..." będzie premierą live.

Koncert w Łebie zagrany zostanie z okazji promocji książki "Zaczarowane Miasto", częścią której jest płyta z siedmioma instrumentalami Łosowskiego, w tym z tytułowym "Zaczarowanym Miastem".

Zaczarowane Miasto

Wyświetl większą mapę