czwartek, 22 listopada 2018

Desant

IMPERIALISTYCZNY DESANT Z MORZA

Dywersanci kontra UB w wyścigu po dzieła sztuki i złoto ukryte w Łebie.

Takiej podróży w czasie nie było od epoki Wellsa!

• Chcesz przeskoczyć na kilka godzin w lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku?
  • Zostać dywersantem, potajemnie lądującym na plaży, by we współpracy z innymi agentami wykraść słynne obrazy?
  • Chcesz dzięki tajnym informacjom zdobyć kilogramowe sztaby złota?
  • Czy gotów jesteś zaryzykować aresztowanie przez Urząd Bezpieczeństwa dla wykonania tajnej misji?

Jeśli tak, ósmego września dostaniesz na plaży w Łebie zestaw wskazówek i... wehikuł czasu. Przeskocz w lata pięćdziesiąte i pokonaj w bezwzględnej rywalizacji inne grupy dywersantów. Wykaż się sprytem i odwagą.

Na kilka godzin wejdź w rolę, jaką kiedyś inni pełnili przez długie lata.

8 września sobota 2012 r.

• godz. 10 plaża A przy dawnej wieży obserwacyjnej WOP mapa: przydzielenie wskazówek i... akcja w terenie
  • godz. 16 ponownie plaża A miejsce przy wieży: podsumowanie akcji, ognisko, wykład plenerowy doktora Grzegorza Goryńskiego "Ochrona granicy morskiej w PRL", bronowanie plaży, konkurs kroków dywersantów, pokaz sprzętu Straży Granicznej i wypłynięcie w morze zwycięskiej grupy dywersantów na okręcie SG

Zapraszamy do akcji chętnych dywersantów zgłoszenia przyjmujemy mailem na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub bezpośrednio w dniu akcji w sztabie desantu w miejscu startu grup dywersyjnych.

Dywersanci z głębi lądu, którzy w związku z akcją chcieliby przenocować w Łebie, mogą skorzystać z oferty noclegu po 20 zł. od osoby w bursie Łebskiego Towarzystwa Oświatowego ul. Nadmorska 21 mapa