wtorek, 26 stycznia 2021

Anna Jancy

fotografia, malarstwo, szycie

Urodzona w Lęborku, ale wychowana i całym sercem przywiązana do Łeby. Absolwentka Gdyńskiej Szkoły Wizażu i Stylizacji "Mat-Studio", Warszawskiej Szkoły Filmowej (wydz. fotografii) oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie (kier. edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, specjalność: malarstwo, pedagogika wczesnoszkolna).

Jest artystą-plastykiem, wizażystą-stylistą, fotografem i pedagogiem. Zajmuje się szyciem, klejeniem, wycinaniem, malowaniem, fotografowaniem i co jeszcze tylko można wymyśleć z dziedziny plastyki. W dzieciństwie pragnęła zostać: twórcą filmów animowanych, scenografem, dekoratorem wnętrz, wizażystą, malarką i fotografem. Fotografią zajmuje się od 14 roku życia. Wówczas znalazła w szafie stary aparat Canona. Pierwsze tajniki z dziedziny fotografii poznała na kółku fotograficznym w Miejskim Domu Kultury w Lęborku.

poniedziałek 8 - 19
wtorek 8 - 19
środa 8 - 19
czwartek 8 - 19