czwartek, 03 grudnia 2020

X Festiwal Działań Kreatywnych "Podwodne żagle"

MUBABAO plakat sierpień

 

W dniach 5 - 9 sierpnia odbędzie się druga część Festiwalu Działań Kreatywnych „PODWODNE ŻAGLE", organizowanego od dziesięciu lat przez Bibliotekę Miejską w Łebie i Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.
Festiwal ma prorodzinny charakter. Jego celem jest zachęcenie rodzin do wspólnego, kreatywnego spędzania czasu i czerpania inspiracji z opowieści, które są doskonałym nośnikiem takich wartości jak: miłość, przyjaźń i sprawiedliwość oraz pomagają w rozwijaniu zdolności komunikacyjnych i wzmacnianiu więzi międzyludzkich.
Na deptaku Kościuszki znów pojawi się kolorowe „Podwórko Wyobraźni", czyli bajkowy plac edukacyjnych zabaw kreatywnych.
Dzieci będą mogły pobawić się Bajkostworami, a także stworzyć z nich najróżniejsze konstrukcje.
Kolejną atrakcją tego miejsca będzie budowanie z klocków MuBaBaO, które rozwijają komunikację, jasność myślenia, koncentrację i poczucie wewnętrznej równowagi wypływającej z procesu zabawy. Do tej zabawy organizatorzy zapraszają także dorosłych.
Ważną częścią Festiwalu „Podwodne Żagle" są codzienne Bajkowe Poranki i Wieczory Opowieści pod drzewem w ogrodzie biblioteki miejskiej. Opowieściami czaruje Michał Malinowski z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Styl opowiadania jest bardzo żywy, pełen interakcji z publicznością. Artysta stara się przekazać w opowieściach prastare wartości. Opowiada bajki o przyjaźni, prawdziwej miłości, umiejętności dzielenia się z innymi oraz wartości płynącej z bycia po prostu uczciwym i sprawiedliwym człowiekiem.
Dodatkowo w bibliotece można obejrzeć wystawę zabawek mechanicznych.
Zapraszamy.

Godziny otwarcia

poniedziałek 8 - 19
wtorek 8 - 19
środa 8 - 19
czwartek 8 - 19
piątek 8 - 19
sobota 10.00 - 14.00

Kontakt

siedziba:
ul. 11 Listopada 5a [mapa]
84-360 Łeba
tel. 59 866 17 23
kom. 690 623 193
NIP: 8411338650
Napisz do nas e-mail

 

 

Edukacja regionalna

plakat zajecia edukacyjne

Mapa łebian

lebianie

Przetwarzanie danych osobowych

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO). więcej

 

Ochrona danych osobowych

Funkcję Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej
w Łebie pełni Pani Anna Cykman.
Kontakt e-mail: anka.cykman@gmail.com

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Biblioteka Narodowa Program Rozwoju Czytelnictwa Instytut Książki Academica