wtorek, 11 grudnia 2018

Lato z książką w Łebie 14-16 lipca, Skwer Rybaka

lato z ksiazka 2017

Lato z książką powstało z inicjatywy dyrektora marketingu Zysk i S-ka Wydawnictwa, Adama Zyska. Dziś jest organizowane niezależnie przez agencję marketingową ZyskMedia przy wsparciu sponsorów oraz licznych partnerów wydarzenia.

I edycja Lata z książką odbyła się w wakacje 2012 roku w Łebie. W kolejnych latach event cyklicznie odbywał się w tym nadmorskim kurorcie, a w 2014 roku odbył się ponadto na Mazurach i w górach. Dziś Lato z książką jest z powodzeniem kontynuowane aż w czterech miastach - Łebie (14-16 lipca, Skwer Rybaka), Ustroniu (28-30 lipca, Rynek), Szczyrku (4-6 sierpnia, Pl. św. Jakuba) oraz Mikołajkach (18-20 sierpnia, Pl. Wolności koło Rynku), zapewniając wszystkim odwiedzającym rozrywkę na najwyższym poziomie. Stawiając na zróżnicowany i bogaty program jak co roku do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wyjątkowi goście, tacy jak: Krystyna Mazurówna, Piotr Gąsowski, Krzysztof Skiba, Karolina Szostak, Marika, Tadeusz Woźniak, Robert Biedroń i wielu innych. Nie zabraknie także strefy dziecięcej, gdzie odbywać się będą m.in. warsztaty literacko-plastyczne.

Lato z książką to jedyna inicjatywa czytelnicza w Polsce, która jest organizowana na taką skalę! Adresatami wydarzenia są nie tylko przypadkowi wczasowicze, wypoczywający w danych miejscowościach, ale fani dobrej literatury z całej Polski. Organizatorzy kierują wydarzenie do wszystkich, niezależnie od wieku, bo przecież książka jest idealną formą rozrywki dla każdego z nas!