czwartek, 22 listopada 2018

Wieczór Trzech Króli w Łebie 6 stycznia 2017 r.

Biblioteka miejska w Łebie od ponad dwudziestu lat zaprasza mieszkańców i gości 6 stycznia na wspólne kolędowanie podczas Wieczoru Trzech Króli.

Uroczystość ta, realizowana we współpracy z Parafią Wniebowzięcia NMP rozpocznie się o godz. 17 mszą świętą w kościele ojców oblatów (ul. Powstańców Warszawy 28). Podczas mszy zaśpiewa parafialna schola "Promyki Pana".

O godz. 18 z krótkim koncertem wystąpi chór Fa-La-Re ze Szkoły Podstawowej w Łebie, a następnie organizatorzy zaproszą wszystkich na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Tomasza Kamińskiego.

Tomasz Kamiński to wokalista, skrzypek, autor tekstów i przedstawiciel stylu muzycznego określonego jako piosenka autorska. Wraz z zespołem znakomitych muzyków jazzowych regularnie koncertuje i tworzy muzykę z przesłaniem. Jego znane autorskie albumy to: "Małe miłości", "Anioły do mnie wysyłaj", "Jaśmin", "Muzyczne Listy do Młodych", "JESZUA BEN ADONAI", "Dobro Nieskończone".

Wieczór zakończy się wspólnym śpiewaniem kolęd przy ognisku i żywej szopce oraz poczęstunkiem chlebem i winem fundowanym przez Hotel Wodnik Krystyny Puszcz w Łebie i Piekarnię Eugeniusza Głodowskiego z Lęborka.

Zapraszamy.