czwartek, 26 listopada 2020

"Do czego Morze służyć może" - konkurs plastyczny

Biblioteka miejska zaprosiła uczniów Szkoły Podstawowej w Łebie do III edycji konkursu plastycznego „Do czego Morze służyć może?”.

Konkurs ten organizowany jest przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Jego celem jest promowanie, rozpowszechnianie i wzmacnianie wśród dzieci i młodzieży wizerunku Polski jako kraju morskiego; rozwijanie ich kreatywności, fantazji i wyobraźni plastycznej w odniesieniu do spraw morskich oraz zachęcenie do zainteresowania się tematyką morską.

Na konkurs wpłynęło 15 prac przygotowanych przez uczniów klas II-VI pod kierunkiem pań Bożeny Świętek i Bożeny Bończyszyn. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 listopada.

Życzymy powodzenia.

1. Blanka Dubiniec IIcAdam Frankowski IVaAnastaja Neczajewska VI bAnna Kaleta IIHana Borowska IVaHanna WejherIga Karapuda kl IIJulia Niżniowska VbJulia Przytuła IILena GlubiakMikołaj Puławski IVaPaulina Łętowska VaTatiana Budziszewska VIaWiktoria Kowalczyk VaOlga Paszkiewicz Vb

poniedziałek 8 - 19
wtorek 8 - 19